O značce

Firma Parabel s.r.o. byla založena v roce 1996 jako poradní a konzultační společnost. Během vývoje a stoupající poptávce od zákazníků po dalších službách se naše aktivity začaly rozšiřovat. Ze začátku se Parabel zabýval převážně pořizováním a zpracováním komponentů, sestavami z kovů, plastů, kovových výrobků a výrobky z pryže. Jmenovaný výčet byl poté rozšířen o výrobu kompletních výrobků.

Prezentace – Parabel (formát pdf.)

Naši zákazníci pochází hlavně z oblasti strojírenství, automobilového průmyslu, zpracovatelského průmyslu a medicínské techniky.

Snažíme se maximálně vyjít vstříc potřebám a přáním našich zákazníků, včetně vývoje nových produktů, technologií a projektů. Mimo jiné jsou součástí našich služeb také konstrukce a projektování.

Zhotovení Vašich výrobků provádíme ve vysoce odborných a erudovaných provozech. Převezmeme kompletní realizaci zakázky od poptávky až po dodání na místo určení. Naše logistika zahrnuje všechny formy dopravy, včetně vyřízení dopravních formalit.

Nabízíme široký rozsah výrobků, zhotovených z materiálů jako jsou kov, pryž, umělá hmota, plasty a jejich kombinace. Jsme schopni zajistit jednotlivé komponenty nebo kompletní sestavy různých zařízení a strojů.

Soustřeďujeme se na trhy regionů střední a východní Evropy, Asii a USA.

Naše podnikání také zahrnuje vývoj a výrobu zdravotnických produktů.

Ve spolupráci s německými a švýcarskými partnery jsme vyvinuli například trenažér chůze, stejně jako další rehabilitační přístroje pro lokomoční terapii.

Našim cílem je umožnit efektivní a cenově dostupnou lokomoční terapii na klinikách, rehabilitačních zařízeních nebo i v domácnostech. Aby odpovídaly naše výrobky neustále se zvyšujících požadavkům na kvalitu, spolupracujeme v této oblasti aktivně s vybranými lékaři a terapeuty ve specializovaných centrech.

Náš tým zkušených, proškolených, jazykově vybavených spolupracovníků a techniků je připraven vyjít vstříc a udělat maximum pro zajištění hladkého průběhu výroby dle Vašich požadavků. Maximální koordinace, nepřetržitá kontrola kvality, efektivnost všech procesů spojená s vysokou spolehlivostí –jsou pouze slabým výčtem našich kvalit.

Společnost Parabel s.r.o. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 13485.

Snižujeme emise a přecházíme na obnovitelné zdroje energie. Aktuální výkon fotovoltaické elektrárny zde: FVE Parabel (solaredge.com).

úspěšných projektů v roce 2023

zaměstnanců

let zkušeností

%

Důraz na kvalitu a spokojenost